Gizlilik ve Güvenlik - Arzu Elektronik
500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Kredi kartı bilgilerimi database`de saklıyor musunuz?

Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle her hangi bir depolama biriminde tutulmamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemini gerçekleştirirken banka ile iletişiminiz sırasında bankaya onay için yollanır. Onay geldiğinde ödemenin hesaba geçtiğini veya geçmediğini ve nedenini gösteren kodlar geri döner. Bu kodlar arasında kesinlikle kart bilgileri yoktur.

Üye olmak için adres bilgilerimi yazmak zorundamıyım?

Üye Yeni Kayıt formunda bulunan bilgiler haricinde bilgileri yazmak zorunda değilsiniz. Adres bilgileriniz siteden vereceğiniz sipariş işlemleri için gerekecektir.

Fatura ve teslimat adresleri nedir ve neden sistemde saklı tutuluyor?

Fatura adresi verdiğiniz siparişin faturası oluşturulurken kullanılmasını istediğiniz adrestir. Teslimat adresi ise siparişinizin teslim edileceği adrestir.

Arzu Elektronik web sitesin de güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir. Arzu Elektronik müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korur ve 3. şahıslarla paylaşmaz. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. (Arzu Elektronik çalışanları dahil) kredi kartı bilgilerinize ulaşılamaz.

Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinde siparişin verildiği değil havalenin hesaplarımıza ulaştığı tarih; sipariş tarihi olarak işlem görmektedir. Havale yapan müşterilerimiz elektronik olarak dekontu info@arzuelektronik.com‘ a mail atabilir veya 0533 367 16 26 numaramıza gönderebilirsiniz

Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz gizli tutulur. Alışverişler sırasında girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankanın ortak ödeme sayfası tarafından alınır. Kredi kartı numaralarınız Arzu Elektronik tarafından saklanmaz.