Üyelik Sözleşmesi - Arzu Elektronik
400₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Arzu Elektronik tarafından işletilen web sitesine hoşgeldiniz. Arzu Elektronik web sitesi size verdiği hizmetleri aşağıda belirtilen uyarı, şart ve koşullara bağlı olarak sunmaktadır. Bunun dışında herhangi bir Arzu Elektronik web sitesi hizmetini kullandığınızda (Örnek: Adreslerin saklanması) bu anlaşmada belirtilen ve servise özel şartlara uyacağınızı kabul edersiniz. Arzu Elektronik; site içeriğini ve bu şartları uygun gördüğü anda değiştirme hakkını saklı tutar. Arzu Elektronik web SİTESİNE ERİŞİMİNİZ, GEZMENİZ VE / VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANMANIZ DURUMUNDA BU ANLAŞMADA BELİRTİLEN TÜM ŞARTLARI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. LÜTFEN DEVAM ETMEDEN ANLAŞMAYI OKUDUĞUNUZDAN EMİN OLUNUZ.

SİTE KULLANIMI

Bu siteye erişmeniz, gezmeniz ve / veya herhangi bir şekilde kullanmanız için 18 yaşından büyük olduğunuzu veya eğer 18 yaşından küçükseniz ebeveyninizin denetiminde eriştiğinizi, gezdiğinizi ve / veya herhangi bir servisini kullandığınızı garanti edersiniz.

Bu anlaşmanın şartlarına bağlı olarak Arzu Elektronik size yalnızca siteye erişim, gezme, kişisel alışveriş yapma ve / veya herhangi bir servisini kullanmanız için limitli, fesh edilebilir, transfer edilemez ve kişiye özel olmayan bir hak verir. Sitede yer alan hiçbir resim, bilgi, görüntü, müzik, fiyat bilgisi ve tablo önceden Arzu Elektronik tarafından yazılı izin alınmadan yayınlanamaz, kopyalanamaz, herhangi bir kayıt edici aygıt ile kaydedilemez, tekrar üretilemez, çevrilemez, değiştirilemez, ters-mühendislik işlemlerine tabi tutulamaz, demonte edilemez ve ayrıştırılamaz. Bunlardan herhangi birini veya hepsini ihlal etmeniz durumunda siteye erişim hakkınız bilgi verilmeden iptal edilir.

Arzu Elektronik’in yazılı izni olmadan site altında yer alan hiçbir bilgi, görüntü, medya dosyası ticari amaç için kullanılamaz. Arzu Elektronik  gerekli görmesi durumunda servis vermeme, hesap kapatma ve / veya sipariş iptal hakkını saklı tutar.

Arzu Elektronik web sitesine herhangi bir şekilde gönderme (upload) yapamazsınız, dağıtım yapamazsınız veya Arzu Elektronik web sitesini kullanarak yayımlayamazsınız. Ayrıca Arzu Elektronik web sitesini kullanarak

a) herhangi bir telif hakkı, markası veya hakları başkası tarafından tutulan bir bilgiyi yayınlayamazsınız.

b) pornografik içeriği olan, başkalarını aşağılayan, iftira içeren veya nasyonel ve internasyonel hukuk kurallarını çiğneyen bilgi, bildiri yayımlayamazsınız

c) herhangi bir virüs, worm (write-once-read-many), yanlışlık içeren, açık içeren ve truva atı olan programları yükleyemezsiniz.

Arzu Elektronik size siteye erişiminiz ve bazı özellikleri kullanmanız için gerekli olan bir şifre verir. Arzu Elektronik  bu şifre her kullanıldığında sizin tarafınızdan kullanıldığını varsayar, BU ŞİFRENİN SAKLANMASI SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. Tarafınıza tahsis edilen şifrenin 3. şahıslar tarafından kullanılmasından dolayı oluşacak FİNANSAL sorumluluklar da dahil olmak üzere tüm yükümlülükler size aittir. Tarafınıza özel olarak tahsis edilen bu şifrenin saklanması, güvenliği ve şahsınıza münhasırlığı şahsi sorumluluğunuz dahilindedir. Şifrenizin bilginiz dışında kullanıldığını düşünüyorsanız derhal Arzu Elektronik ’ini uyarmanız ve hesabınızın kapatılmasını istemeniz gerekmektedir.

TELİF HAKLARI

Arzu Elektronik web sitesinde ve tüm alt alanlarında yayınlanan metin, grafik, düğme ikon, resim, görüntü, ses dosyaları, video dosyaları, görüntü dosyaları ve programlar (tamamı “İçerik”) sadece Arzu Elektronik ‘ne veya onun içerik sağlayıcılarına aittir. Arzu Elektronik web sitesinin derlenmesi ve “İçerik” oluşturulması sadece Arzu Elektronik ‘ne aittir. Arzu Elektronik web sitesinde  kullanılan her türlü yazılım Arzu Elektronik ‘ne  ve / veya Arzu Elektronik web sitesi yazılım sağlayıcılarına aittir. Tüm “İçerik” , “Derleme” ve “Yazılım” Türkiye Cumhuriyeti ve Uluslararası kurallara göre korunmaktadır.

MARKA

Arzu Elektronik web sitesi isimlerini çağrıştıracak servisler kullanımı, bu servislerin 3. şahısları şüpheye düşürecek şekilde kullanımı tamamen yasaktır. Arzu Elektronik web sitesi isminin internet sitelerinin meta-tag’lerinde kullanımı kesinlikle yasaktır.

KARGO

Arzu Elektronik web sitesine verdiğiniz siparişler Arzu Elektronik tarafından anlaşmalı olarak çalışılan kargo şirketi ile adresinize gönderilecektir. Ürününüzün kaybolması, kırılması veya kullanılamayacak duruma gelmesi durumunda oluşacak masrafların karşılanması için ürünü kargo görevlisinden teslim almayarak, tutanak tutturmalısınız. Aksi durumlarda Arzu Elektronik ürüne ne zaman hasar geldiğini kanıtlayamayacaktır. Bu gibi bir durumun oluşması halinde Arzu Elektronik en kısa zamanda bilgi vermelisiniz.Kargo teslimatlarında ücret herzaman alıcıya aittir.

ANLAŞMANIN FESHİ VE DOĞACAK YÜKÜMLÜLÜKLER

Bu anlaşmada belirtilen maddelere ek olarak Arzu Elektronik size haber vermeden bu anlaşmayı fesh edebilir. Size bu anlaşma çerçevesinde verilen tüm hakları alabilir. Bu gibi bir durumda karşılaşmanız durumunda anında siteye erişiminizi kesmelisiniz. Bu anlaşmanın feshi durumunda daha önce yapmış olduğunuz alışverişlerden kaynaklanan borçlar iptal olmayacaktır.

ULUSLARARASI ERİŞİM

Arzu Elektronik web sitesi  Türkiye harici ülkelerden de erişebilirsiniz. Site içerisinde teşhir edilen ürünler bulunduğunuz ülkede olmayabilir. Arzu Elektronik web sitesi Türkiye dışındaki ülkelere hizmet vermemektedir.

FERAGAT VE SINIRLI SORUMLULUK

AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECE Arzu Elektronik web sitesinden SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ HER ÜRÜN BU ANLAŞMA KAPSAMINDADIR. SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN VE / VEYA ÜRÜNLERİ SİTE ÜST BARINDA BULUNAN SİPARİŞ SEKMESİNDEN (VE / VEYA BU ADRESE BAĞLANTI VEREN DİĞER SAYFALARDAN) TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BU SİTEDE SATIŞA SUNULAN TÜM ÜRÜN VE HİZMETLER “STOKTA OLMASINA BAĞLIDIR”. Arzu Elektronik  SİZE HİÇBİR ŞEKİLDE ÜRÜNÜN BULUNDURULACAĞINI GARANTİ ETMEZ. BU SİTEDE YANLIŞLAR, HATALAR, YAZIM YANLIŞLARI (TİPOGRAFİK YANLIŞLIKLAR) OLABİLİR. Arzu Elektronik web sitesi  HİÇBİR ŞEKİLDE KESİNTİSİZ VE HATASIZ BİLGİ VERDİĞİNİ GARANTİ ETMEZ.

Arzu Elektronik web sitesi BU SİTENİN KULLANIMINDAN DOLAYI OLUŞACAK HİÇBİR ZARAR VE HASARA KARŞI SORUMLU DEĞİLDİR. SİPARİŞİNİZ SONRASI OLUŞACAK OLAN ZARARLARDAN DOĞACAK OLAN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜKLER HİÇBİR ZAMAN SİZİN O SİPARİŞİNİZİN TOPLAMINDAN FAZLA OLAMAZ.

YAZIM HATALARI

Arzu Elektronik web sitesinde satışa sunulan ürün veya ürünlerin eklenmesi sırasında tedarikçi firmalardan kaynaklanan ve / veya insan hatasından oluşmuş ve / veya oluşacak olan yazım hatalarından Arzu Elektronik sorumlu değildir.

Arzu Elektronik web sitesinde yanlış listelenen ürünlerin satın alınması durumunda, kredi kartınızdan tahsil edilsin ve / veya edilmesin, Arzu Elektronik hesaplarına havale edilsin ve / veya edilmesin, bu siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda Arzu Elektronik web sitesi  kredi kartınıza ödediğiniz tutarı iade edecektir veya gönderdiğiniz banka hesabınıza iade yapacaktır.

BAĞLANTILAR

Arzu Elektronik web sitesi içerisinde 3. şahıslara ait sitelere bağlantılar olabilir. 3. şahıslar tarafından işletilen bu sitelerin içeriğinin ve bilgilerinin Arzu Elektronik’in sorumluluğunda olmadığını kabul edersiniz.

TELİF HAKLARI ŞİKAYETLERİ

Arzu Elektronik 3. şahısların entelektüel haklarına saygı gösterir. Eğer size ait olan bir bilgi telif haklarına aykırı olarak yayınlanmakta ise lütfen en kısa zamanda info@arzuelektronik.com  elektronik posta adresine ve / veya 0222 234 58 57 no’lu  telefona bilgi veriniz.

ÖNLEMLER

Bu anlaşmada belirtilenlerin dışına çıkılması durumunda Arzu Elektronik  alacağı önlemleri kabul edersiniz. Arzu Elektronik  ile anlaşmanızı bozmanız durumunda Arzu Elektronik kendisine verilen zararın telafisini isteyebilir.

Bu telafi işlemi sırasında oluşacak avukat masrafları, mahkeme masrafları vb. her türlü masraf tarafınıza aittir.

SORUMLU MAHKEMELER

Bu site Arzu Elektronik tarafından yaratılmıştır ve kontrol edilmektedir. Arzu Elektronik ile oluşacak tüm sorunlarda Eskişehir Mahkemeleri yetkilidir.

ADRESİMİZ

Lütfen tüm sorunlarınızı ve yorumlarınızı bu adrese gönderin:

ARZU ELEKTRONİK

Deliklitaş Mh. Hazer Sk. No:9/A

Odunpazarı

Eskişehir

 Tel: ( 0222 234 58 57 )