Scart Dağıtıcılar
500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Scart Dağıtıcılar

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Scart Dağıtıcılar

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Scart Dağıtıcılar

Televizyonlara görüntü aktarımı için kullanılan pek çok kablo türü mevcut. Televizyonların görüntü kalitelerinin sürekli olarak artması, buna bağlı olarak görüntüleme kablolarının da giderek daha modern hale gelmesini zorunlu kılıyor. Özellikle eski tür televizyon, VCD ve DVD kullananlar, daha klasik hale gelmiş olan kablolardan yararlanıyor. Scart kablolar bu doğrultuda ilk akla gelen aktarım kabloları.

Üzerinde 21 pin bulunan bu kablolar, televizyonlar ile görüntü üretimi yapan cihazlar arasındaki bağlantıyı sağlar. Ancak görüntünün birden fazla cihaza aktarılması gereken durumlar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda ise scart dağıtıcılar ön plana çıkar. Bir kaynaktan çıkan ses ya da görüntünün daha fazla cihaza dağıtılmasını sağlayan dağıtıcılar, önemli bir işleve sahiptir.

Scart Dağıtıcıların Avantajları

Scart dağıtıcılar sahip oldukları avantajlar dolayısıyla oldukça popülerdir. Bu ürünlerin sahip olduğu avantajların başında, birden fazla görüntü üretici cihaza duyulan gereksinimi ortadan kaldırmaları yer alır. Tek bir scart girişine bağlanabilen dağıtıcı cihazlar üzerinden çok sayıda televizyona ya da ekrana dağıtım yapılabilir.

Scart Dağıtıcıların Özellikleri

Farklı kullanım alanları ile amaçlar göz önünde bulundurularak imal edilen scart dağıtıcılar, 2-3-5 ya da daha fazla giriş sayısına sahip olabilir. Bu noktada gereksinimler doğrultusunda ürün seçimi yapılmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte scart dağıtıcılarda da daha işlevsel özellikler ortaya çıkmıştır. Özellikle daha farklı giriş türleri bulunan ve aktiflik butonuna sahip olan modeller de mevcuttur.