Power Güç Kabloları
500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Power Güç Kabloları

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Power Güç Kabloları

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Power Güç Kabloları

Elektrikli cihazlar, çalışmak ve işlevlerini yerine getirmek için elektriğe gereksinim duyarlar. Prizlerden alınacak elektriğin, cihazlara aktarılması için kablolara gereksinim duyulur. Bu amaçla kullanılan kablolar power güç kabloları olarak adlandırılır. Elektrik cihazın giriş tipine bağlı olarak power güç kablolarının pek çok türünün olduğundan söz edilebilir. Bazı kablolar doğrudan elektrikli cihaza bağlanılabilirken, bazılarında ise arada bir adaptöre gereksinim duyulur. Adaptör üzerinden güç aktarımı yapan kablolara en iyi örnek, laptop şarj aletleridir.

Power Güç Kablolar Avantajları

Power güç kabloları her şeyden önce hafif ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu sayede kolaylıkla kullanılabilir ve taşınmaları gereken zamanlarda da zahmetsizce taşınabilir. Güç kablolarında farklı boyut seçenekleri mevcut. Kimi zaman 10 metre ve daha uzun boyutlara ulaşabilen power güç kabloları, elektrik kaynağı ile cihazın birbirinden uzakta olduğu durumlarda kolayca çalışma olanağı sağlar. Üstelik uzun mesafelerde enerji kaybı ya da zayıf voltaj gibi olumsuzluklara neden olmaz.

Power Güç Kablolar Özellikleri

Güç kablolarının kullanım alanı oldukça geniştir. Radyolar, televizyonlar, evlerdeki dayanıklı ev aletleri, bilgisayarlar ve endüstriyel alandaki pek çok cihaz bu kablolar sayesinde çalışır. Power güç kabloları genellikle PVC kaplama ile kaplanır. Ancak zaman zaman sert malzemeden imal edilen örgü kablolara da rastlanabilir. Bu kabloların bir ucunda priz girişi, diğer ucunda ise elektrikli cihazın girişine uygun bir giriş bulunur.

Power Güç Kablolar Fiyatları

Power güç kablolarına duyulan talebin yüksek olması, bu alanda üretim yapan firma sayısındaki artışı da doğal olarak beraberinde getirir. Firma sayısındaki fazlalık ise power güç kablosu fiyatlarının çeşitlenmesine yol açar. Bu yüzden de power güç kablosu için net bir fiyat zikretmek oldukça zordur. Ancak güç kablosu alınacağı zaman fiyattan daha çok kaliteye odaklanmak, alınacak kablo modelleri ve ürünlerin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi açısından önemlidir. Bu kategoride yer alan power güç kablolarını Arzu Elektronik ayrıcalığı ile şimdi sipariş verebilir, kredi kartına taksit, hızlı kargo ve 24 ay garanti seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.