Led Tv Panel Ledleri
400₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Led Tv Panel Ledleri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Led Tv Panel Ledleri

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Tv Led Bar

Led tv panel ledleri kategorisinde Türkiye'de En Fazla Çeşit Arzu Elektronik'te! Lcd Led televizyonların tv arka aydınlatma ledleri, tüm marka model orijinal led tv panel ledleri, alüminyum tv panel ledleri, tv panel fiyatları ve tüm tv yedek parça çeşitlerine ulaşabilir tv led bar toptan en ucuz fiyatlarla arzuelektronik.com'dan temin edebilirsiniz. Weko tv led bar backlight modellerinde alüminyum gövde soğutmalı ve Kore üretimi lens kullanılmaktadır ve bu teknolojiler sayesinde dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Alanında uzman kadrosuyla profesyonel destek alabileceğiniz ekibiyle yalnızca ülkemizde değil yurtdışında da birçok ülkeden firmalara hitap etmektedir. Sitemizde tv led bar backlight çeşitleriyle ilgili Türkçe ve İngilizce dillerinde WhatsApp destek alabilirsiniz. Tv Led Bar basılı versiyonu dağıtıma başlamıştır. Arama sayfasından led bar üzerinde yazan kodları ve tv panel kodları ile arama yaparak doğru led tv bar modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Tv Led Bar Fiyatları

Modellerine her geçen gün yenisi eklenen, yeni tv teknolojilerinde de aktif olarak kullanılmaya devam eden led tv ledlerine en kolay ve doğru şekilde ulaşabilirsiniz. Tv led bar çubuk Türkiye piyasasında olduğu gibi dünyada led backlight strips piyasasında da 12 ay değişim garantili olarak satılmaktadır. Arzuelektronik.com Eskişehir'den dünyaya led tv ledlerini ulaştırıyor. Çeşitli ebat, uzunluklarda olmasıyla birlikte dled eled led tv ledleri fiyatları da aynı şekilde değişmektedir.

Led Bar Backlight Çeşitleri

Son yılların popüler tv yedek parçalarının başında yer alan led tv panel ledleri diğer adıyla tv led bar backlight genel türleri d-led, e-led olarak geçmektedir. D-led "direct led" kısaltılmış halidir ve mimarisi, aydınlatma modülü difüzörün arkasına konumlandırılmıştır bu sebeple tv paneline doğrudan ışık vermektedir. E-led ler ise daha az güç tüketme özelliğiyle maliyetleri düşüktür ve genellikle çerçeve şeklinde monte edilmektedir. Eled bar ledler dled lere göre şerit üzerinde daha fazla bulunurlar. Modeline göre birbirlerine üstünlükleri olabiliyor.

Led Bar Değişimi Nasıl Yapılır?

Şimdilerde tv servislerinin en sık karşılaştığı tv sorunlarının başında tv ledlerinin lokal ya da tamamen sönmesi arızalanması gelmekte. Tv led bar değişimi panel değişiminden daha basit bir işlem gibi görünse de kesinlikle uzmanlık gerektiren bir işlemdir. led tv ledleri tamiri değişimi işlemi tvden tvye değişebildiği gibi modeller arasında dahi farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden en çok sorulan modelleri sitemizden temin edebilirsiniz ayrıca uygulama noktasında ise uzman bir tv servisine götürmenizde fayda olduğunu hatırlatırız.

Tv ledleri hakkında daha detaylı bilgiler örneğin giriş/çıkış volt amper değerleri gibi teknik bilgiler için de arge çalışmalarımız sürmektedir. Led tv panel ledleri kaç volt kaç amper çekiyor gibi sorular için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz. Tv led değerleri genellikle 12V-24V aralığında olmakla beraber marka ve modele göre farklılık göstermektedir.