HD Uydu Alıcılar
400₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

HD Uydu Alıcılar

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

HD Uydu Alıcılar

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

HD UYDU ALICILAR

Gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde yeni nesil televizyonların tamamı HD izleme imkanı sunmaktadır. Bu yüzden uydu alıcılar da gün geçtikçe değişip gelişerek, HD uydu alıcısı haline gelmiştir. Bu yazımızda sizler için HD uydu alıcıları ile ilgili merak edilen soruları cevaplandıracağız.

HD Uydu Alıcısı Fiyatları

HD uydu alıcısı üreten firmalar çok fazla olduğu için piyasada çok çeşitli ürün bulunmaktadır. Üretici firmanın çok olması dışında maalesef ülkemize kaçak yollarla da çok fazla uydu alıcısı girişi olmaktadır. Özellikle kaçak ürünler, piyasa fiyatının oldukça altında bir miktara satılıyor. Tabii bu kaçak ürünlerin herhangi bir garantisi ya da servisi sağlanmamaktadır. Bu yüzden biz, bu tür kaçak ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Kaçak ürünler yerine garanti ve servis imkanı sunan ürünler tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Arzu Elektronik bünyesinde bulundurduğu çeşitli HD uydu alıcıları ile müşterilerine geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Özellikle düşük bütçeli müşteriler için sunduğu HD Mini Uydu Alıcıları 65 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Uydu alıcısında internet-kart girişi isteyenler için de 235 TL’den başlayan fiyatlar mevcuttur. Bunların dışında HD uydu alıcısı akıllı, full HD ve daha fazla özelliklerle donatılmış olmasını isteyenler için de 2.699 TL’ye kadar çeşitli ürünlerimiz bulunmaktadır.

HD Uydu Alıcısı Tavsiye

HD uydu alıcısı tavsiyesinde bulunabilmemiz için sizin uydu alıcınızdan tam olarak neler beklediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin; HD uydu alıcınızdan ekstra bir şey beklemiyorsanız, Magbox Uranüs HD mini uydu alıcısını 65 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Fakat uydu alıcınızdan Youtube gibi sosyal medyalar girmek isterseniz, bu fiyatlar Hiremco Leo için 150 TL’lere çıkmaktadır. Bunların dışında HD uydu alıcınızın linux tabanlı olmasını istiyorsanız, Seoultech Zımba IP TV Linux Tabanlı için 380 TL’den başlayan fiyatlarla karşılaşırsınız. Ayrıca akıllı ve full HD bir uydu alıcısı isterseniz de Atlanta Smart G5 Mini Full HD uydu alıcısı için 1350 TL civari bir parayı gözden çıkarmanız gerekmektedir.