Hazır Anten Kablosu
500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kategoriler

Hazır Anten Kablosu

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Hazır Anten Kablosu

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Hazır Anten Kablosu

Çanak antenler, dünyanın farklı bölgelerinden yapılan televizyon yayınlarının uydu üzerinden alınmasını ve görüntüye çevrilerek izlenmesini sağlayan bir teknolojidir. Karasal yayıncılığın büyük oranda bitmesine yol açan bu teknoloji ile televizyonların bağlanabilmesi için çeşitli bağlantı araçlarına gereksinim duyulur. Kablolar bu noktada en önemli bağlantı elemanlarıdır. Ancak anten kablolarının sıfırdan alınması, uçlarının açılması ve hem anten girişine hem de televizyon girişine göre ayarlanması oldukça zor. Bu noktada hazır anten kablosu ürünleri ön plana çıkıyor. Her iki ucu hazır olan bu kablolar, birkaç dakika içerisinde gerekli kurulumun yapılabilmesini mümkün kılar.

Hazır Anten Kablosunun Avantajları

Hazır anten kablosu sağlamış olduğu avantajlar dolayısıyla sıklıkla tercih edilir. Sıfırdan kablo almak ve bunlara uç takmaya çalışmak oldukça zahmetlidir. Ayrıca bu işlem, büyük ölçüde zaman kaybına da yol açar. Hazır anten kabloları ise herhangi bir işleme gereksinim kalmadan, doğrudan televizyon ile uydu anteni arasındaki bağlantının kurulmasına olanak tanır. Ayrıca kablolu alıcılar, daha yüksek görüntü kalitesi elde edilmesini de mümkün kılar. Elbette bu noktada doğru kablo seçimi de büyük öneme sahip. Kaliteli bir kablo tercih edildiği zaman, istenilen kalitede görüntü elde edebilmek mümkün.

Hazır Anten Kablosunun Özellikleri

Hazır anten kabloları, sahip oldukları özelliklerden dolayı ön plandadır. Her şeyden önce bu kablolar tak-çalıştır mantığına uygun olarak imal edilir. Kablonun bir ucunu anten girişine, diğer ucunu da televizyon girişine takarak anında görüntü alınabilir. Ayrıca hazır anten kabloları son derece dayanıklı yapıya sahiptir. Aşırı sıcak ve soğuk havalarda herhangi bir şekilde etkilenmeden uzun süre kullanılabilir.

Hazır Anten Kablosunun Fiyatları

Hazır anten kablo fiyatlarına dair kesin bir rakamdan söz edebilmenin önünde çeşitli engeller bulunur. Bu noktada en önemli etkenler, alınacak ürünün kalitesidir. Kaliteli markalar tarafından imal edilen hazır anten kablosu ürünleri daha yüksek fiyatlarla satılır. Ancak bu ürünlerin sunduğu görüntü kalitesi ile uzun ömürlülük, fiyat farkının amorti edilmesini sağlar. Ayrıca alınacak kablonun boyutu da fiyat üzerinde etkilidir. Bu kategoride yer alan hazır anten kablolarını online alışveriş seçeneği ile hemen satın alabilir, kredi kartınızla 6 taksitte ödeyebilirsiniz.